Produkte > QUALTEK > FAD1-12025CBHW12
FAD1-12025CBHW12
FAD1-12025CBHW12 Qualtek
FAD1-12025.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: FAN AXIAL 120X25.5MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2200 RPM
Air Flow: 87.9 CFM (2.46m³/min)
Width: 25.50mm
Weight: 0.344 lb (156.04 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 39.1dB(A)
Static Pressure: 0.134 in H2O (33.5 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 3.48 W
auf Bestellung 529 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FAD1-12025CBHW12 Qualtek
Description: FAN AXIAL 120X25.5MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2200 RPM, Air Flow: 87.9 CFM (2.46m³/min), Width: 25.50mm, Weight: 0.344 lb (156.04 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 39.1dB(A), Static Pressure: 0.134 in H2O (33.5 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 3.48 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FAD1-12025CBHW12 FAD1-12025CBHW12 Hersteller : Qualtek FAD1_12025-45303.pdf DC Fans DC FAN 120x25mm Ball 12VDC WIRE