Produkte > QUALTEK > FAD1-12025CHJW12
FAD1-12025CHJW12
FAD1-12025CHJW12 Qualtek
FAD1-12025.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: FAN AXIAL 120X25.5MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Hydrodynamic
RPM: 2500 RPM
Air Flow: 99.0 CFM (2.77m³/min)
Width: 25.50mm
Weight: 0.344 lb (156.04 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 43.3dB(A)
Static Pressure: 0.174 in H2O (43.3 Pa)
Power (Watts): 4.68 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FAD1-12025CHJW12 Qualtek
Description: FAN AXIAL 120X25.5MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Hydrodynamic, RPM: 2500 RPM, Air Flow: 99.0 CFM (2.77m³/min), Width: 25.50mm, Weight: 0.344 lb (156.04 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 43.3dB(A), Static Pressure: 0.174 in H2O (43.3 Pa), Power (Watts): 4.68 W.
Weitere Produktangebote FAD1-12025CHJW12
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FAD1-12025CHJW12 FAD1-12025CHJW12 Hersteller : Qualtek FAD1_12025-45303.pdf DC Fans DC FAN 120x25mm 12VDC Hydro WIRE