Produkte > QUALTEK > FAD1-12025CHLW12
FAD1-12025CHLW12
FAD1-12025CHLW12 Qualtek
FAD1-12025.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: FAN AXIAL 120X25.5MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Hydrodynamic
RPM: 1800 RPM
Air Flow: 71.8 CFM (2.01m³/min)
Width: 25.50mm
Weight: 0.344 lb (156.04 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 34.4dB(A)
Static Pressure: 0.093 in H2O (23.2 Pa)
Power (Watts): 1.8 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FAD1-12025CHLW12 Qualtek
Description: FAN AXIAL 120X25.5MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Hydrodynamic, RPM: 1800 RPM, Air Flow: 71.8 CFM (2.01m³/min), Width: 25.50mm, Weight: 0.344 lb (156.04 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 34.4dB(A), Static Pressure: 0.093 in H2O (23.2 Pa), Power (Watts): 1.8 W.
Weitere Produktangebote FAD1-12025CHLW12
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FAD1-12025CHLW12 FAD1-12025CHLW12 Hersteller : Qualtek FAD1-12025-45303.pdf DC Fans DC FAN 120x25mm 12VDC Hydro WIRE