Produkte > QUALTEK > FAD1-12032DBMW12
FAD1-12032DBMW12
FAD1-12032DBMW12 Qualtek
FAD1-12032.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: FAN AXIAL 120X32.3MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2400 RPM
Air Flow: 99.1 CFM (2.77m³/min)
Width: 32.30mm
Weight: 0.469 lb (212.73 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 41.1dB(A)
Static Pressure: 0.167 in H2O (41.6 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 3.84 W
auf Bestellung 2494 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FAD1-12032DBMW12 Qualtek
Description: FAN AXIAL 120X32.3MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2400 RPM, Air Flow: 99.1 CFM (2.77m³/min), Width: 32.30mm, Weight: 0.469 lb (212.73 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 41.1dB(A), Static Pressure: 0.167 in H2O (41.6 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 3.84 W.
Weitere Produktangebote FAD1-12032DBMW12
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FAD1-12032DBMW12 FAD1-12032DBMW12 Hersteller : Qualtek FAD1-12032-29460.pdf DC Fans DC FAN 120x32mm 24VDC Ball WIRE