Produkte > QUALTEK > FAD1-12032EBHW12
FAD1-12032EBHW12
FAD1-12032EBHW12 Qualtek
FAD1-12032.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: FAN AXIAL 120X32.3MM 48VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2750 RPM
Air Flow: 111.7 CFM (3.13m³/min)
Width: 32.30mm
Weight: 0.469 lb (212.73 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 43.3dB(A)
Static Pressure: 0.241 in H2O (60.0 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 5.28 W
auf Bestellung 213 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FAD1-12032EBHW12 Qualtek
Description: FAN AXIAL 120X32.3MM 48VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2750 RPM, Air Flow: 111.7 CFM (3.13m³/min), Width: 32.30mm, Weight: 0.469 lb (212.73 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 43.3dB(A), Static Pressure: 0.241 in H2O (60.0 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 5.28 W.