Produkte > QUALTEK > FAD1-12032EBJW12
FAD1-12032EBJW12
FAD1-12032EBJW12 Qualtek
FAD1-12032.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: FAN AXIAL 120X32.3MM 48VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3200 RPM
Air Flow: 133.4 CFM (3.74m³/min)
Width: 32.30mm
Weight: 0.469 lb (212.73 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 48.4dB(A)
Static Pressure: 0.317 in H2O (78.9 Pa)
Power (Watts): 7.68 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FAD1-12032EBJW12 Qualtek
Description: FAN AXIAL 120X32.3MM 48VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3200 RPM, Air Flow: 133.4 CFM (3.74m³/min), Width: 32.30mm, Weight: 0.469 lb (212.73 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 48.4dB(A), Static Pressure: 0.317 in H2O (78.9 Pa), Power (Watts): 7.68 W.
Weitere Produktangebote FAD1-12032EBJW12
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FAD1-12032EBJW12 FAD1-12032EBJW12 Hersteller : Qualtek FAD1-12032-29460.pdf DC Fans DC FAN 120x32mm 48VDC Ball WIRE