Produkte > QUALTEK > FAD1-12038CBLW12
FAD1-12038CBLW12
FAD1-12038CBLW12 Qualtek
FAD1-12038.pdf
Hersteller: Qualtek
DC Fans DC FAN 120x38mm Ball 12VDC WIRE
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FAD1-12038CBLW12 Qualtek
Description: FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 1950 RPM, Air Flow: 71.6 CFM (2.00m³/min), Width: 38.50mm, Weight: 0.518 lb (234.96 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 36.2dB(A), Static Pressure: 0.128 in H2O (31.8 Pa), Power (Watts): 2.64 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FAD1-12038CBLW12 FAD1-12038CBLW12 Hersteller : Qualtek FAD1-12038.pdf Description: FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 1950 RPM
Air Flow: 71.6 CFM (2.00m³/min)
Width: 38.50mm
Weight: 0.518 lb (234.96 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 36.2dB(A)
Static Pressure: 0.128 in H2O (31.8 Pa)
Power (Watts): 2.64 W