Produkte > QUALTEK > FAD1-12038CBMW12
FAD1-12038CBMW12
FAD1-12038CBMW12 Qualtek
FAD1-12038.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2540 RPM
Air Flow: 96.3 CFM (2.70m³/min)
Width: 38.50mm
Weight: 0.518 lb (234.96 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 45.0dB(A)
Static Pressure: 0.228 in H2O (56.8 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 4.08 W
auf Bestellung 578 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FAD1-12038CBMW12 Qualtek
Description: FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2540 RPM, Air Flow: 96.3 CFM (2.70m³/min), Width: 38.50mm, Weight: 0.518 lb (234.96 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 45.0dB(A), Static Pressure: 0.228 in H2O (56.8 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 4.08 W.
Weitere Produktangebote FAD1-12038CBMW12
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FAD1-12038CBMW12 FAD1-12038CBMW12 Hersteller : Qualtek FAD1_12038-60360.pdf DC Fans DC FAN 120x38mm Ball 12VDC WIRE