Produkte > QUALTEK > FAD1-12038DHJW32
FAD1-12038DHJW32
FAD1-12038DHJW32 Qualtek
FAD1-12038.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Hydrodynamic
RPM: 3200 RPM
Air Flow: 120.1 CFM (3.36m³/min)
Width: 38.50mm
Weight: 0.656 lb (297.56 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 48.0dB(A)
Static Pressure: 0.335 in H2O (83.4 Pa)
Power (Watts): 9.12 W
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FAD1-12038DHJW32 Qualtek
Description: FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Hydrodynamic, RPM: 3200 RPM, Air Flow: 120.1 CFM (3.36m³/min), Width: 38.50mm, Weight: 0.656 lb (297.56 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 48.0dB(A), Static Pressure: 0.335 in H2O (83.4 Pa), Power (Watts): 9.12 W.