Produkte > QUALTEK > FAD1-12038DSJW32
FAD1-12038DSJW32
FAD1-12038DSJW32 Qualtek
FAD1-12038.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 3200 RPM
Air Flow: 120.1 CFM (3.36m³/min)
Width: 38.50mm
Weight: 0.656 lb (297.56 g)
Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 48.0dB(A)
Static Pressure: 0.335 in H2O (83.4 Pa)
Power (Watts): 9.12 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FAD1-12038DSJW32 Qualtek
Description: FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 3200 RPM, Air Flow: 120.1 CFM (3.36m³/min), Width: 38.50mm, Weight: 0.656 lb (297.56 g), Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 48.0dB(A), Static Pressure: 0.335 in H2O (83.4 Pa), Power (Watts): 9.12 W.
Weitere Produktangebote FAD1-12038DSJW32
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FAD1-12038DSJW32 FAD1-12038DSJW32 Hersteller : Qualtek FAD1_12038.pdf DC Fans DC FAN 120x38mm Sleeve 24VDC WIRE