Produkte > QUALTEK > FAD1-12038EBJW12
FAD1-12038EBJW12
FAD1-12038EBJW12 Qualtek
FAD1-12038.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3200 RPM
Air Flow: 120.1 CFM (3.36m³/min)
Width: 38.50mm
Weight: 0.518 lb (234.96 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 48.0dB(A)
Static Pressure: 0.335 in H2O (83.4 Pa)
Power (Watts): 10.6 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details FAD1-12038EBJW12 Qualtek
Description: FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3200 RPM, Air Flow: 120.1 CFM (3.36m³/min), Width: 38.50mm, Weight: 0.518 lb (234.96 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 48.0dB(A), Static Pressure: 0.335 in H2O (83.4 Pa), Power (Watts): 10.6 W.
Weitere Produktangebote FAD1-12038EBJW12
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FAD1-12038EBJW12 FAD1-12038EBJW12 Hersteller : Qualtek FAD1_12038-60360.pdf DC Fans DC FAN 120x38mm 48VDC Ball WIRE