Produkte > QUALTEK > FAD1-12738CBJW12
FAD1-12738CBJW12
FAD1-12738CBJW12 Qualtek
FAD1-12738.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: FAN AXIAL 127X38.5MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 127mm L x 127mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3500 RPM
Air Flow: 193.0 CFM (5.40m³/min)
Width: 38.50mm
Weight: 0.816 lb (370.13 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 56.0dB(A)
Static Pressure: 0.460 in H2O (114.6 Pa)
Power (Watts): 12.7 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details FAD1-12738CBJW12 Qualtek
Description: FAN AXIAL 127X38.5MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 127mm L x 127mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3500 RPM, Air Flow: 193.0 CFM (5.40m³/min), Width: 38.50mm, Weight: 0.816 lb (370.13 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 56.0dB(A), Static Pressure: 0.460 in H2O (114.6 Pa), Power (Watts): 12.7 W.
Weitere Produktangebote FAD1-12738CBJW12
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FAD1-12738CBJW12 FAD1-12738CBJW12 Hersteller : Qualtek FAD1-12738-41009.pdf DC Fans DC FAN 127x38mm 12VDC Ball WIRE