Produkte > QUALTEK > FAD1-12738CBKW12
FAD1-12738CBKW12
FAD1-12738CBKW12 Qualtek
FAD1-12738.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: FAN AXIAL 127X38.5MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 127mm L x 127mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4100 RPM
Air Flow: 226.0 CFM (6.33m³/min)
Width: 38.50mm
Weight: 0.816 lb (370.13 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 62.0dB(A)
Static Pressure: 0.550 in H2O (137.0 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 23.4 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details FAD1-12738CBKW12 Qualtek
Description: FAN AXIAL 127X38.5MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 127mm L x 127mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4100 RPM, Air Flow: 226.0 CFM (6.33m³/min), Width: 38.50mm, Weight: 0.816 lb (370.13 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 62.0dB(A), Static Pressure: 0.550 in H2O (137.0 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 23.4 W.