FAL3F24LH
FAL3F24LH NMB Technologies Corporation
FAL3F.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN BLOWER 50X20MM 24VDC WIRE
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square/Rounded - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5200 RPM
Air Flow: 4.9 CFM (0.137m³/min)
Width: 20.00mm
Weight: 0.088 lb (39.92 g)
Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CSA, UL
Fan Type: Blower
Noise: 35.0dB
Static Pressure: 0.606 in H2O (151.0 Pa)
Power (Watts): 2.52 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FAL3F24LH NMB Technologies Corporation
Description: FAN BLOWER 50X20MM 24VDC WIRE, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square/Rounded - 50mm L x 50mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5200 RPM, Air Flow: 4.9 CFM (0.137m³/min), Width: 20.00mm, Weight: 0.088 lb (39.92 g), Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CSA, UL, Fan Type: Blower, Noise: 35.0dB, Static Pressure: 0.606 in H2O (151.0 Pa), Power (Watts): 2.52 W.