Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > FB455K0000L010
FB455K0000L010
FB455K0000L010 NextGen Components
FB455K0000L010.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: CER FILTER 455KHZ
Packaging: Bulk
Package / Case: Cube, 5-PC Pin
Size / Dimension: 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm)
Impedance: 2kOhm
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 455kHz
Insertion Loss: 8dB
Height (Max): 0.315" (8.00mm)
Bandwidth: 1.5 kHz
auf Bestellung 1000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details FB455K0000L010 NextGen Components
Description: CER FILTER 455KHZ, Packaging: Bulk, Package / Case: Cube, 5-PC Pin, Size / Dimension: 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm), Impedance: 2kOhm, Mounting Type: Through Hole, Frequency: 455kHz, Insertion Loss: 8dB, Height (Max): 0.315" (8.00mm), Bandwidth: 1.5 kHz.