Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > FB455K0000L114
FB455K0000L114
FB455K0000L114 NextGen Components
Hersteller: NextGen Components
Description: 455KHz Ceramic Filter GDT 5pin
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm)
Impedance: 1.5kOhm
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 455kHz
Insertion Loss: 9dB
Height (Max): 0.315" (8.00mm)
Bandwidth: 7.5 kHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details FB455K0000L114 NextGen Components
Description: 455KHz Ceramic Filter GDT 5pin, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm), Impedance: 1.5kOhm, Mounting Type: Through Hole, Frequency: 455kHz, Insertion Loss: 9dB, Height (Max): 0.315" (8.00mm), Bandwidth: 7.5 kHz.