FBL09A12U1A
FBL09A12U1A NMB Technologies Corporation
FBL09A.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 92X25.5MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Hydro-wave (HWB)
Air Flow: 54.7 CFM (1.53m³/min)
Width: 25.50mm
Weight: 0.243 lb (110.22 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Power (Watts): 6.6 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FBL09A12U1A NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 92X25.5MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Hydro-wave (HWB), Air Flow: 54.7 CFM (1.53m³/min), Width: 25.50mm, Weight: 0.243 lb (110.22 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Power (Watts): 6.6 W.