FBL09A24H1A
FBL09A24H1A NMB Technologies Corporation
FBL09A.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 92X25.5MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Hydro-wave (HWB)
RPM: 2950 RPM
Air Flow: 56.8 CFM (1.59m³/min)
Width: 25.50mm
Weight: 0.243 lb (110.22 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 35.0dB
Static Pressure: 0.169 in H2O (42.1 Pa)
Power (Watts): 3.36 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details FBL09A24H1A NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 92X25.5MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Hydro-wave (HWB), RPM: 2950 RPM, Air Flow: 56.8 CFM (1.59m³/min), Width: 25.50mm, Weight: 0.243 lb (110.22 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 35.0dB, Static Pressure: 0.169 in H2O (42.1 Pa), Power (Watts): 3.36 W.