Produkte > L-COM > FCA-MMS206500P
FCA-MMS206500P
FCA-MMS206500P L-com
Hersteller: L-com
Description: PATCH CORD MM OM2 6CORES MPO (MA
Packaging: Bag
Type: Multimode, OM2
Cable Diameter: 0.01" (0.3mm)
Cable Type: Fiber Patch
Length - Overall: 1.64' (500mm)
1st Connector: MPO
2nd Connector: LC/PC (6)
Fiber Type: 50/125
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FCA-MMS206500P L-com
Description: PATCH CORD MM OM2 6CORES MPO (MA, Packaging: Bag, Type: Multimode, OM2, Cable Diameter: 0.01" (0.3mm), Cable Type: Fiber Patch, Length - Overall: 1.64' (500mm), 1st Connector: MPO, 2nd Connector: LC/PC (6), Fiber Type: 50/125.