Produkte > L-COM > FCA-MMS212500P
FCA-MMS212500P
FCA-MMS212500P L-com
Hersteller: L-com
Description: PATCH CORD MM OM2 12CORES MPO (M
Packaging: Bag
Type: Multimode, OM2
Cable Diameter: 0.04" (1.0mm)
Cable Type: Fiber Patch
Length - Overall: 1.64' (500mm)