Produkte > L-COM > FCA-MMS224500P
FCA-MMS224500P
FCA-MMS224500P L-com
Hersteller: L-com
Description: PATCH CORD MM OM2 24CORES MPO (M
Packaging: Bag
Type: Multimode, OM2
Cable Diameter: 0.01" (0.3mm)
Cable Type: Fiber Patch
Length - Overall: 1.64' (500mm)