FCM 1005KF-221T01
FCM 1005KF-221T01 TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
FCM%20Series.pdf
Hersteller: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: 220 OHMS @ 100 MHZ 1 POWER, SIGN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 400mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 220 Ohms @ 100 MHz
auf Bestellung 9824 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FCM 1005KF-221T01 TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: 220 OHMS @ 100 MHZ 1 POWER, SIGN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.024" (0.60mm), Current Rating (Max): 100mA, DC Resistance (DCR) (Max): 400mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 220 Ohms @ 100 MHz.
Weitere Produktangebote FCM 1005KF-221T01
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FCM1005KF-221T01
auf Bestellung 100000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
FCM 1005KF-221T01 FCM 1005KF-221T01 Hersteller : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. FCM%20Series.pdf Description: 220 OHMS @ 100 MHZ 1 POWER, SIGN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 100mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1