FCM 2012KF-110T09
FCM 2012KF-110T09 TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
FCM%20Series.pdf
Hersteller: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: 11 OHMS @ 100 MHZ 1 SIGNAL LINE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.041" (1.05mm)
Current Rating (Max): 900mA
DC Resistance (DCR) (Max): 100mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 11 Ohms @ 100 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FCM 2012KF-110T09 TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: 11 OHMS @ 100 MHZ 1 SIGNAL LINE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.041" (1.05mm), Current Rating (Max): 900mA, DC Resistance (DCR) (Max): 100mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 11 Ohms @ 100 MHz.