FCM 2012KF-301T07
FCM 2012KF-301T07 TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
FCM%20Series.pdf
Hersteller: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: FERRITE BEAD 300 OHM 0805 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.041" (1.05mm)
Current Rating (Max): 700mA
DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 300 Ohms @ 100 MHz
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FCM 2012KF-301T07 TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: FERRITE BEAD 300 OHM 0805 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.041" (1.05mm), Current Rating (Max): 700mA, DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 300 Ohms @ 100 MHz.
Weitere Produktangebote FCM 2012KF-301T07
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FCM2012KF-301T07
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
FCM 2012KF-301T07 FCM 2012KF-301T07 Hersteller : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. FCM%20Series.pdf Description: FERRITE BEAD 300 OHM 0805 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.041" (1.05mm)
Current Rating (Max): 700mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1