Produkte > TAI-TECH > FCM1608KF-601T05
FCM1608KF-601T05 TAI-TECH
Hersteller: TAI-TECH
500mOhm ±25% 600Ohm@100MHz 0603 Ferrite Beads ROHS Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FCM1608KF-601T05 TAI-TECH