Produkte > BETRONKA > FCO6C01228833CFI00
FCO6C01228833CFI00
FCO6C01228833CFI00 Betronka
FCO-6C%20Series.pdf
Hersteller: Betronka
Description: XTAL OSC XO 12.288MHZ LVCMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm)
Part Status: Active
Frequency: 12.288 MHz
Base Resonator: Crystal
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FCO6C01228833CFI00 Betronka
Description: XTAL OSC XO 12.288MHZ LVCMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm), Part Status: Active, Frequency: 12.288 MHz, Base Resonator: Crystal.