Produkte > AMEC THERMASOL > FCTL73-25
FCTL73-25
FCTL73-25 AMEC Thermasol
FCT73%20Series.pdf
Hersteller: AMEC Thermasol
Description: THERM TAPE 305MMX305MM W/ADH WHT
Packaging: Sheet
Color: White
Material: Acrylic
Shape: Square
Thickness: 0.0098" (0.250mm)
Type: Conductive Tape, Sheet
Usage: Thermally Conductive
Outline: 305.00mm x 305.00mm
Thermal Conductivity: 1.0W/m-K