FD00AA010
FD00AA010 Curtis Industries
FD-Series-RFI-Filters.pdf
Hersteller: Curtis Industries
Description: LINE FILTER 80VDC 10A CHASSIS
Packaging: Box
Filter Type: DC
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, TUV, UR
Voltage - Rated DC: 80V
Current: 10 A
auf Bestellung 93 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FD00AA010 Curtis Industries
Description: LINE FILTER 80VDC 10A CHASSIS, Packaging: Box, Filter Type: DC, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, TUV, UR, Voltage - Rated DC: 80V, Current: 10 A.