FD00BB010
FD00BB010 Curtis Industries
FD-Series-RFI-Filters.pdf
Hersteller: Curtis Industries
Description: LINE FILTER 80VDC 10A CHASSIS
Packaging: Box
Configuration: Single Stage
Termination Style: Wire Leads
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, TUV, UR
Voltage - Rated DC: 80V
Current: 10 A
auf Bestellung 19 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details FD00BB010 Curtis Industries
Description: LINE FILTER 80VDC 10A CHASSIS, Packaging: Box, Filter Type: DC, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Termination Style: Wire Leads, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, TUV, UR, Voltage - Rated DC: 80V, Current: 10 A.