FD00DD075
FD00DD075 Curtis Industries
FD-Series-RFI-Filters.pdf
Hersteller: Curtis Industries
Description: LINE FILTER 80VDC 75A CHASS MNT
Packaging: Box
Configuration: Single Stage
Termination Style: Threaded Post (8-32)
Applications: General Purpose
Approval Agency: cUR, TUV, UR
Voltage - Rated DC: 80V
Part Status: Active
Current: 75 A
auf Bestellung 5 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details FD00DD075 Curtis Industries
Description: LINE FILTER 80VDC 75A CHASS MNT, Packaging: Box, Filter Type: DC, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Termination Style: Threaded Post (8-32), Applications: General Purpose, Approval Agency: cUR, TUV, UR, Voltage - Rated DC: 80V, Part Status: Active, Current: 75 A.