Produkte > QUALTEK > FDA2-17255QBHW4F
FDA2-17255QBHW4F
FDA2-17255QBHW4F Qualtek
FDA2-17255.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: FAN AXIAL 172X55MM 230VAC WIRE
Packaging: Bulk
Power (Watts): 27.00W
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 151mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3100 RPM
Air Flow: 240.0 CFM (6.72m³/min)
Width: 55.00mm
Weight: 1.8 lbs (816.5 g)
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 61.0dB(A)
Static Pressure: 0.531 in H2O (132.3 Pa)
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FDA2-17255QBHW4F Qualtek
Description: FAN AXIAL 172X55MM 230VAC WIRE, Packaging: Bulk, Power (Watts): 27.00W, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 151mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3100 RPM, Air Flow: 240.0 CFM (6.72m³/min), Width: 55.00mm, Weight: 1.8 lbs (816.5 g), Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 61.0dB(A), Static Pressure: 0.531 in H2O (132.3 Pa).
Weitere Produktangebote FDA2-17255QBHW4F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FDA2-17255QBHW4F FDA2-17255QBHW4F Hersteller : Qualtek FDA2-17255-270464.pdf AC Fans AC FAN 172x55mm Ball 230VAC WIRE