Produkte > QUALTEK > FDA2-25489NBLT4F
FDA2-25489NBLT4F
FDA2-25489NBLT4F Qualtek
FDA2-25489.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: FAN AXIAL 254X89MM 115VAC TERM
Packaging: Bulk
Power (Watts): 29.00W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 254mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 1650 RPM
Air Flow: 440.0 CFM (12.32m³/min)
Width: 89.00mm
Weight: 6 lbs (2.7 kg)
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 52.0dB(A)
Static Pressure: 0.307 in H2O (76.5 Pa)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FDA2-25489NBLT4F Qualtek
Description: FAN AXIAL 254X89MM 115VAC TERM, Packaging: Bulk, Power (Watts): 29.00W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 254mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 1650 RPM, Air Flow: 440.0 CFM (12.32m³/min), Width: 89.00mm, Weight: 6 lbs (2.7 kg), Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 52.0dB(A), Static Pressure: 0.307 in H2O (76.5 Pa).
Weitere Produktangebote FDA2-25489NBLT4F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FDA2-25489NBLT4F FDA2-25489NBLT4F Hersteller : Qualtek FDA2-25489.pdf AC Fans AC FAN 254x89mm Ball 115VAC TERM