Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > FF10M70000SA20
FF10M70000SA20
FF10M70000SA20 NextGen Components
FF10M70000SA20.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: CER FILTER 10.7MHZ FM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1412 (3531 Metric), 4 PC Pad
Filter Type: FM
Size / Dimension: 0.136" L x 0.122" W (3.45mm x 3.10mm)
Impedance: 330Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 10.7MHz Center
Insertion Loss: 3dB
Height (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Active
Bandwidth: 330 kHz
auf Bestellung 19000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FF10M70000SA20 NextGen Components
Description: CER FILTER 10.7MHZ FM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1412 (3531 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: FM, Size / Dimension: 0.136" L x 0.122" W (3.45mm x 3.10mm), Impedance: 330Ohm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 10.7MHz Center, Insertion Loss: 3dB, Height (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Active, Bandwidth: 330 kHz.