Produkte > LEMO > FFA.00.250.CLAC29Z
FFA.00.250.CLAC29Z LEMO
FFA.00.250.CLAC29Z.pdf
Hersteller: LEMO
Description: CONN NIMCAMA PLG STR 50OHM SOLDR
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Male Pin
Contact Termination: Solder
Impedance: 50 Ohms
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Cable Group: RG-316
Fastening Type: Push-Pull
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Connector Style: NIM-CAMAC CD/N 549
Housing Color: Silver
Shield Termination: Clamp
Center Contact Material: Brass
Number of Ports: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FFA.00.250.CLAC29Z LEMO
Description: CONN NIMCAMA PLG STR 50OHM SOLDR, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pin, Contact Termination: Solder, Impedance: 50 Ohms, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Cable Group: RG-316, Fastening Type: Push-Pull, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Connector Style: NIM-CAMAC CD/N 549, Housing Color: Silver, Shield Termination: Clamp, Center Contact Material: Brass, Number of Ports: 1.
Weitere Produktangebote FFA.00.250.CLAC29Z
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FFA.00.250.CLAC29Z FFA.00.250.CLAC29Z Hersteller : LEMO FFA_00_250_CLAC29Z-1929057.pdf Circular Push Pull Connectors COAX STRT PLUG PIN SOLDER 2.9mm COLLET