Produkte > LEMO > FFA.00.250.GTAC31
FFA.00.250.GTAC31
FFA.00.250.GTAC31 LEMO
00and01Coaxial_en.pdf
Hersteller: LEMO
Circular Push Pull Connectors COAX STRT PLUG PIN SOLDER 3.1mm COLLET
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FFA.00.250.GTAC31 LEMO
Description: CONN PLUG STR 50 OHM SOLDER, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pin, Contact Termination: Solder, Impedance: 50 Ohms, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Cable Group: RG-174A, Fastening Type: Push-Pull, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Connector Style: NIM-CAMAC CD/N 549, Housing Color: Natural, Shield Termination: Clamp, Center Contact Material: Brass.
Weitere Produktangebote FFA.00.250.GTAC31
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FFA.00.250.GTAC31 Hersteller : LEMO 00and01Coaxial_en.pdf Description: CONN PLUG STR 50 OHM SOLDER
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Male Pin
Contact Termination: Solder
Impedance: 50 Ohms