Produkte > LEMO > FFA.1S.250.CTAC62
FFA.1S.250.CTAC62 LEMO
FFA.1S.250.CTAC62.pdf
Hersteller: LEMO
Description: CONN COAX PLUG STR 50 OHM SOLDER
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Male Pin
Contact Termination: Solder
Impedance: 50 Ohms
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Cable Group: RG-122, 174, 174A, 178B, 188A, 196A, 316B
Fastening Type: Push-Pull
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Connector Style: Coaxial
Housing Color: Silver
Shield Termination: Clamp
Center Contact Material: Brass
Number of Ports: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FFA.1S.250.CTAC62 LEMO
Description: CONN COAX PLUG STR 50 OHM SOLDER, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pin, Contact Termination: Solder, Impedance: 50 Ohms, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Cable Group: RG-122, 174, 174A, 178B, 188A, 196A, 316B, Fastening Type: Push-Pull, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Connector Style: Coaxial, Housing Color: Silver, Shield Termination: Clamp, Center Contact Material: Brass, Number of Ports: 1.
Weitere Produktangebote FFA.1S.250.CTAC62
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FFA.1S.250.CTAC62 FFA.1S.250.CTAC62 Hersteller : LEMO FFA_1S_250_CTAC62-1934073.pdf Circular Push Pull Connectors STRT PIN PLUG SOLDER CABLE COLLET 6.2MM