Produkte > LEMO > FFA.1S.901.CLJC42
FFA.1S.901.CLJC42 LEMO
Hersteller: LEMO
Description: Circular Metal
Features: Backshell
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Male Pins
Shielding: Shielded
Orientation: A
Shell Size - Insert: 901
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Fastening Type: Push-Pull
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Cable Opening: 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Finish - Mating: Gold
Shell Material: Brass
Shell Finish: Chrome
Primary Material: Metal
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FFA.1S.901.CLJC42 LEMO
Description: Circular Metal, Features: Backshell, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Silver, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Orientation: A, Shell Size - Insert: 901, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Fastening Type: Push-Pull, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome, Primary Material: Metal.