Produkte > LEMO > FFB.1S.250.CLAC52
FFB.1S.250.CLAC52
FFB.1S.250.CLAC52 LEMO
FFB_1S_250_CLAC52-1935052.pdf
Hersteller: LEMO
Circular Push Pull Connectors STRT PIN PLUG SOLDER CABLE COLLET 5.2MM
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FFB.1S.250.CLAC52 LEMO
Description: CONN COAX PLUG STR 50 OHM SOLDER, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pin, Contact Termination: Solder, Impedance: 50Ohm, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Cable Group: RG-122, 174, 174A, 178B, 188A, 196A, 316B, Fastening Type: Push-Pull, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Connector Style: Coaxial, Housing Color: Silver, Shield Termination: Clamp, Center Contact Material: Brass, Part Status: Active, Number of Ports: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FFB.1S.250.CLAC52 Hersteller : LEMO Coax_triax_mixed_en.pdf Description: CONN COAX PLUG STR 50 OHM SOLDER
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Male Pin
Contact Termination: Solder
Impedance: 50Ohm
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Cable Group: RG-122, 174, 174A, 178B, 188A, 196A, 316B