Produkte > SAMTEC > FFSD-04-D-02.36-01
FFSD-04-D-02.36-01
FFSD-04-D-02.36-01 SAMTEC
ffsd-mkt.pdf ffsd.pdf
Hersteller: SAMTEC
Category: Cables IDC
Description: Ribbon cable with IDC connectors; IDC,both sides; 59.95mm
Contact plating: gold-plated
Insulation colour: grey
Type of connection cable: ribbon cable with IDC connectors
Shield structure: unshielded
Plating thickness: 10µm
Tape pitch: 0.64mm
Contacts pitch: 1.27mm
Cable length: 59.95mm
Cable length - inch: 2.36"
Number of cores: 8
Cable structure: 8x30AWG
Cable/adapter structure: both sides; IDC
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FFSD-04-D-02.36-01 SAMTEC
Category: Cables IDC, Description: Ribbon cable with IDC connectors; IDC,both sides; 59.95mm, Contact plating: gold-plated, Insulation colour: grey, Type of connection cable: ribbon cable with IDC connectors, Shield structure: unshielded, Plating thickness: 10µm, Tape pitch: 0.64mm, Contacts pitch: 1.27mm, Cable length: 59.95mm, Cable length - inch: 2.36", Number of cores: 8, Cable structure: 8x30AWG, Cable/adapter structure: both sides; IDC.