Produkte > SAMTEC > FFSD-05-D-02.36-01-N
FFSD-05-D-02.36-01-N
FFSD-05-D-02.36-01-N Samtec
ffsd-2854094.pdf
Hersteller: Samtec
Ribbon Cables / IDC Cables .050" Low Profile Tiger Eye IDC Ribbon Cable Assembly
auf Bestellung 16 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FFSD-05-D-02.36-01-N Samtec
Category: Cables IDC, Description: Ribbon cable with IDC connectors; IDC,both sides; 59.94mm, Contact plating: gold-plated, Insulation colour: grey, Version: polarisation key, Type of connection cable: ribbon cable with IDC connectors, Shield structure: unshielded, Plating thickness: 10µm, Tape pitch: 0.64mm, Contacts pitch: 1.27mm, Cable length: 59.94mm, Cable length - inch: 2.36", Number of cores: 10, Cable structure: 10x30AWG, Cable/adapter structure: both sides; IDC.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Description: Ribbon cable with IDC connectors; IDC,both sides; 59.94mm
Contact plating: gold-plated
Insulation colour: grey
Version: polarisation key
Type of connection cable: ribbon cable with IDC connectors
Shield structure: unshielded
Plating thickness: 10µm
Tape pitch: 0.64mm
Contacts pitch: 1.27mm
Cable length: 59.94mm
Cable length - inch: 2.36"
Number of cores: 10
Cable structure: 10x30AWG