Produkte > SAMTEC INC. > FFSD-05-D-06.30-01-N-D04-M
FFSD-05-D-06.30-01-N-D04-M
FFSD-05-D-06.30-01-N-D04-M Samtec Inc.
ffsd.pdf
Hersteller: Samtec Inc.
Description: .050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE
Features: Polarizing Key, Reverse Wiring
Packaging: Bulk
Connector Type: Socket to Socket (3)
Contact Finish: Gold
Color: Gray, Ribbon
Length: 0.525' (160.00mm, 6.30")
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 10
Number of Rows: 2
Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm)
Cable Termination: IDC
Pitch - Cable: 0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector: 0.050" (1.27mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FFSD-05-D-06.30-01-N-D04-M Samtec Inc.
Description: .050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE, Features: Polarizing Key, Reverse Wiring, Packaging: Bulk, Connector Type: Socket to Socket (3), Contact Finish: Gold, Color: Gray, Ribbon, Length: 0.525' (160.00mm, 6.30"), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 10, Number of Rows: 2, Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm), Cable Termination: IDC, Pitch - Cable: 0.025" (0.64mm), Pitch - Connector: 0.050" (1.27mm).