Produkte > SAMTEC > FFSD-05-D-11.81-01-N
FFSD-05-D-11.81-01-N
FFSD-05-D-11.81-01-N SAMTEC
ffsd-mkt.pdf ffsd.pdf
Hersteller: SAMTEC
Category: Cables IDC
Description: Ribbon cable with IDC connectors; IDC,both sides; 299.97mm
Insulation colour: grey
Version: polarisation key
Plating thickness: 10µm
Tape pitch: 0.64mm
Contacts pitch: 1.27mm
Cable length: 299.97mm
Number of cores: 10
Cable structure: 10x30AWG
Cable length - inch: 11.81"
Cable/adapter structure: both sides; IDC
Contact plating: gold-plated
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FFSD-05-D-11.81-01-N SAMTEC
Category: Cables IDC, Description: Ribbon cable with IDC connectors; IDC,both sides; 299.97mm, Insulation colour: grey, Version: polarisation key, Type of connection cable: ribbon cable with IDC connectors, Shield structure: unshielded, Plating thickness: 10µm, Tape pitch: 0.64mm, Contacts pitch: 1.27mm, Cable length: 299.97mm, Number of cores: 10, Cable structure: 10x30AWG, Cable length - inch: 11.81", Cable/adapter structure: both sides; IDC, Contact plating: gold-plated.