FFSMC10BW
FFSMC10BW Sensata-Cynergy3
cynergy3-ffsmc-wras-v3.pdf
Output Type: Switch (Single Float)
Voltage Rating: 110VDC, 250VAC
Mounting Type: Cable Mount
Type: Liquid
Operating Temperature: 0°C ~ 55°C
Output Configuration: SPST-NC
Material - Housing & Prism: High Density Polyethylene (PEHD)
Current: 10 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FFSMC10BW Sensata-Cynergy3
Description: SENSOR LEVEL SWITCH SGL HORIZ, Packaging: Bag, Output Type: Switch (Single Float), Voltage Rating: 110VDC, 250VAC, Mounting Type: Cable Mount, Type: Liquid, Operating Temperature: 0°C ~ 55°C, Output Configuration: SPST-NC, Material - Housing & Prism: High Density Polyethylene (PEHD), Current: 10 A.