Produkte > TGS > FG10M70000L100
FG10M70000L100
FG10M70000L100 TGS
FG10M70000L100.pdf
Hersteller: TGS
Description: CER FILTER 10.7MHZ BAND PASS
Packaging: Box
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 10.7MHz Center
Insertion Loss: 7dB
Part Status: Active
Bandwidth: 180 kHz
auf Bestellung 31500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FG10M70000L100 TGS
Description: CER FILTER 10.7MHZ BAND PASS, Packaging: Box, Filter Type: Band Pass, Mounting Type: Through Hole, Frequency: 10.7MHz Center, Insertion Loss: 7dB, Part Status: Active, Bandwidth: 180 kHz.