Produkte > LEMO > FGA.0B.303.CYCD32Z
FGA.0B.303.CYCD32Z LEMO
Unipole-Multipole-Connectors_Catalog.pdf
Hersteller: LEMO
Description: LBP KEYA 3C CHR 3.2MM D BR
Color: Silver
Current Rating (Amps): 8A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Shielded
Number of Positions: 3
Orientation: A
Shell Size - Insert: 303
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Fastening Type: Push-Pull, Detent Lock
Termination: Crimp
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Cable Opening: 0.087" ~ 0.126" (2.20mm ~ 3.20mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details FGA.0B.303.CYCD32Z LEMO
Description: LBP KEYA 3C CHR 3.2MM D BR, Features: Backshell, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Silver, Current Rating (Amps): 8A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 3, Orientation: A, Shell Size - Insert: 303, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Fastening Type: Push-Pull, Detent Lock, Termination: Crimp, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.087" ~ 0.126" (2.20mm ~ 3.20mm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome, Primary Material: Metal.
Weitere Produktangebote FGA.0B.303.CYCD32Z
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FGA.0B.303.CYCD32Z FGA.0B.303.CYCD32Z Hersteller : LEMO Unipole-Multipole-Connectors_Catalog.pdf Circular Push Pull Connectors LBP KeyA 3C CHR 3.2mm D BR