Produkte > FGG > FGG.00.305.CLAD22
FGG.00.305.CLAD22
FGG.00.305.CLAD22
1124_PdfFile_213520.pdf
Hersteller:
Circular Push Pull Connectors
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FGG.00.305.CLAD22
Description: Circular Metal, Packaging: Bulk, Features: Backshell, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Silver, Current Rating (Amps): 1.7A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 5, Orientation: G, Shell Size - Insert: 305, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.055" ~ 0.087" (1.40mm ~ 2.20mm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome, Primary Material: Metal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 22 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Color: Silver
Current Rating (Amps): 1.7A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Shielded
Number of Positions: 5
Orientation: G
Shell Size - Insert: 305
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Fastening Type: Push-Pull
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Cable Opening: 0.055" ~ 0.087" (1.40mm ~ 2.20mm)