Produkte > LEMO > FGG.0B.305.CLAD32Z
FGG.0B.305.CLAD32Z
FGG.0B.305.CLAD32Z LEMO
FGG_0B_305_CLAD32Z-1936110.pdf
Hersteller: LEMO
Circular Push Pull Connectors
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details FGG.0B.305.CLAD32Z LEMO
Description: Circular Metal, Features: Backshell, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Silver, Current Rating (Amps): 6.5A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 5, Orientation: G, Shell Size - Insert: 305, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.087" ~ 0.126" (2.20mm ~ 3.20mm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome, Primary Material: Metal.
Weitere Produktangebote FGG.0B.305.CLAD32Z
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FGG.0B.305.CLAD32Z Hersteller : LEMO Description: Circular Metal
Color: Silver
Current Rating (Amps): 6.5A
Shell Size - Insert: 305
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Cable Opening: 0.087" ~ 0.126" (2.20mm ~ 3.20mm)