Produkte > LEMO > FGG.0T.511.CLAC35
FGG.0T.511.CLAC35
FGG.0T.511.CLAC35 LEMO
FGG_0T_511_CLAC35-2539889.pdf
Hersteller: LEMO
Circular Push Pull Connectors STRAIGHT PLUG, MALE SOLDER, 30-26AWG, BRASS, IP68
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FGG.0T.511.CLAC35 LEMO
Description: CABLE MOUNT PLUG 1-PAIR, Features: Backshell, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Silver, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 2, Orientation: G, Shell Size - Insert: 511, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Cable Opening: 0.122" ~ 0.138" (3.10mm ~ 3.50mm), Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome, Primary Material: Metal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Features: Backshell
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Male Pins
Color: Silver
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Shielded
Number of Positions: 2
Orientation: G
Shell Size - Insert: 511
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Fastening Type: Push-Pull
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Cable Opening: 0.122" ~ 0.138" (3.10mm ~ 3.50mm)