Produkte > LEMO > FGG.1B.512.CTAD42
FGG.1B.512.CTAD42
FGG.1B.512.CTAD42 LEMO
FGG_1B_512_CTAD42-2539884.pdf
Hersteller: LEMO
Circular Push Pull Connectors STRAIGHT PLUG, MALE SOLDER, 30-26AWG, BRASS, IP50
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FGG.1B.512.CTAD42 LEMO
Description: CABLE MOUNT PLUG 2-PAIR, Features: Backshell, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Silver, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 12, Orientation: G, Shell Size - Insert: 512, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.122" ~ 0.165" (3.10mm ~ 4.20mm), Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome, Primary Material: Metal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Shielding: Shielded
Number of Positions: 12
Orientation: G
Shell Size - Insert: 512
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Fastening Type: Push-Pull
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Cable Opening: 0.122" ~ 0.165" (3.10mm ~ 4.20mm)