Produkte > LEMO > FGG.2B.514.CYCD62Z
FGG.2B.514.CYCD62Z
FGG.2B.514.CYCD62Z LEMO
FGG.2B.514.CYCD62Z.pdf
Hersteller: LEMO
Description: CABLE MOUNT PLUG CAT6A
Shielding: Shielded
Number of Positions: 8
Orientation: G
Shell Size - Insert: 514
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Fastening Type: Push-Pull
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Cable Opening: 0.209" ~ 0.244" (5.30mm ~ 6.20mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Part Status: Active
Shell Material: Brass
Shell Finish: Chrome
Primary Material: Metal
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FGG.2B.514.CYCD62Z LEMO
Description: CABLE MOUNT PLUG CAT6A, Features: Backshell, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Silver, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 8, Orientation: G, Shell Size - Insert: 514, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.209" ~ 0.244" (5.30mm ~ 6.20mm), Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome, Primary Material: Metal.